QINHUANGDAO YIWO CAM CO., LTD

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

QINHUANGDAO YIWO GLASS CO.,LTD

QINHUANGDAO YIWO GLASS CO.,LTD

1 2
QINHUANGDAO YIWO GLASS CO.,LTD QINHUANGDAO YIWO GLASS CO.,LTD
公司照片

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Markalar : YIWO
No. Çalışanları : >100以上
Yıllık satış : $50 Million-US$100 Million
Yıl kurulan : 2015
İhracat p.c : 90% - 100%

QINHUANGDAO YIWO CAM ağırlıklı olarak float cam ve cam derin işleme üretimi yapmaktadır. Firmamız güzel sahil turist şehir --- Qinhuangdao, bir ilk sahil açık şehirlerinden biri ve Çin'in kuzey kesiminde önemli dış ticaret limanlarında bulunmaktadır. Şehrimiz Bohai ekonomik daire bölgesinin merkezinde, kuzeydoğu ve Kuzey Çin ekonomik bölgesinin ortak olduğu, dünyanın en büyük enerji üretim limanına sahip - Qinhuangdao limanı. Jinfangdao'nun coğrafi konumu daha üstündür; trafik çok uygundur.

Firmamız her zaman pazar odaklı, teknolojik ilerleme ve yenilik dikkat eder ve yurtiçinde ve yurtdışında cam derin işleme teknolojisi ve ekipmanları tanıttı bağlıdır. Temperli cam, izolasyon camı, lamine cam, yansıtıcı cam, buzlu cam, boya camı, desenli cam, ayna camı, fotovoltaik cam üretiminde uzmanız. Piyasayı rehberlik eden, teknoloji kalitesine dayanan firmamız kuruluşundan bu yana inşaat endüstrisi, mobilya endüstrisi ve diğer dekorasyon endüstrileri için profesyonel hizmet sunmaktadır. Çekirdek olarak pazara paralel olarak, itici güç olarak reform, fabrikamız aktif olarak iç yapıyı ayarlar ve pazarlama stratejisini değiştirir, piyasa talebine uyar. Piyasanın sağlamlaştırılmasına dayanan firmamız, ürünlerin kalitesi için güvenilir koruma sağlamak için çok yönlü bir konum ve standart süreç yönetimi ve sistem yönetimi gerçekleştirmektedir. Firmamız mükemmel yönetim sistemi, zengin üretim tecrübesi ve güçlü teknik gücü ile bilim ve teknolojinin ilerleyişi ile kendisini geliştirmektedir. Yaşlı ve yeni arkadaşlarımızla ve toplumun tüm kesimlerinin müşterileri tarafından övgü ve destek aldık.

Firmamız kaliteli, kesin teslim süresi ve uygun fiyat ile müşterilerimizle övgü ve uzun vadeli işbirliği kazanmıştır. Üretimimiz, Kuzey Amerika ve Afrika ülkelerine ihraç eden Güney Kore, Japonya ve Hindistan, Rusya ve birçok diğer Avrasya ülkesine satan yurt içi büyük şehirlere ve birçok yabancı ülkeye satılmıştır. Hoşgeldiniz yerli ve yabancı işadamları, yüksek kaliteli, yüksek standartlar, tercihli ürünler, mükemmel hizmet için bizimle iş görüşmek üzere geliyor.

İletişim bilgileri
QINHUANGDAO YIWO GLASS CO.,LTD

İlgili kişi: Miss. Shine

Tel: 86-15133538156

Faks: 86-0335-8566934

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin